sobota, 28 kwietnia 2012

Myth, Dziennik Superbohatera, 28.04.12r Sobota

Dziewczyna superbohatera. Jaka powinna być? Jak powinna wyglądać ? Skąd taką wziąć? Na te i inne pytania postaram się udzielić odpowiedzi w dzisiejszym wpisie.

Po pierwsze charakter. Charakter jest najważniejszy, dziewczyna superbohatera musi być inteligentna i uzdolniona, zwykle dziewczynami superbohaterów są dziennikarki, córki generałów którzy chcą ich zabić albo inne superbohaterki, wszystkie dysponują inteligencją, nie są jakimiś księżniczkami albo plastikowymi lalami lub hipsterkami. Dziewczyna superbohatera musi mieć jakieś niezwykłe zainteresowania, może grać na jakimś instrumencie albo świetnie strzelać itp. Superbohater ma sporo na głowie, dziewczyna powinna umieć się obronić, wspierać superbohatera a nawet czasem być zdolna go uratować z opresji. Musi też mieć silną osobowość, w końcu jej facet cały czas może polec w walce ze złem. Ważne jest też aby była wierna i kochała superbohatera.

Myth, Dziennik Superbohatera 27.04.12 Piątek

4:00 ! czwarta rano ! musiałem wstać! taaaaaaak wcześnie, jak nigdy ! Tym razem zostałem poproszony o wsparcie Legionu 501st. Musiałem przedrzeć się przez miasto, ogólnie póki jechałem tramwajem, problemu nie było, tzn. wysiadłem z tramwaju, bo się śpieszyłem. Problemy się zaczęły dopiero, jak musiałem przejść przez plac budowy i skakać między tymi dziurami i po koparkach, spychaczach, śpiących budowlańcach. W końcu dotarłem na dworzec, o mało nie pomyliłem pociągów, bo chciałem wsiadać w pociąg do Szczecina, a miałem wsiąść w pociąg do Witaszyc. No ale wsiadłem w ten dobry. Gdy dojechałem, czekała już na mnie kompania honorowa. Poszliśmy do pałacu, w którym dostaliśmy śniadanie, potem wsiedliśmy do maszyn desantowych i pojechaliśmy do jednostki wojskowej. Przywdziałem mundur szturmowca. Troszkę za duży, ale jakoś się dało chodzić, trochę gorzej było z siadaniem.

AstroGirl, Dzienniki Superbohaterki 27 kwietnia 2012Patrzcie na to:

Koniec Szansy na sukces – Wojciech Mann zrezygnował z prowadzenia programu

Wyobrażacie sobie? :/ Nie będzie już Szansy na sukces? Dlaczego takie śmieciowe cudactwa jak Bitwa na głosy i inne mamtalenty zostają, a taki kawał historii nie?
Co jak co, ale Super Informatyk będzie niepocieszony...

A w ogóle to jestem rozczulona. Dopiero co nabrałam pewności i napomknęłam Jednemu Z Najlepszych Administratorów, że w drugiej części książkowej historii Dirka Gently'ego detektywowi nie towarzyszy już (przynajmniej na razie, a jestem dopiero przed połową) poznany przez niego w pierwszej części Richard MacDuff (ani nikt inny), więc to właśnie Dirk "oprowadza" nas po akcji, więc automatycznie widzimy w nim o wiele więcej uczuć, WIĘC teoretycznie mógłby się zakochać (co dopiero co wydawało mi się niemożliwe!), a już trafiam naaa... rozdział dziesiąty.

AstroGirl, Dzienniki Superbohaterki 26 kwietnia 2012Jak wszyscy mieli już "przyjemność" zauważyć, Blogger zmienia image. Regres tymczasowo można powstrzymać klikając na kółeczko zębate (symbolizujące Ustawienia) na górze po prawej i wybierając piątą opcję od góry, jednakże jak sam Blogger uprzejmie dołuje nas na stronie domowej, stara wersja zostanie usunięta w nadchodzącym miesiącu.

Wszystko, co o tym myślę, wyraziłam tutaj. A myślę sporo, ponieważ w przeciwieństwie do większości piszących nie demotywuje mnie tutaj jedynie kwestia odnajdywania się w nowej przestrzeni, co "lekkość" ładowania się okienka edytorowego, co wyraża bardzo trafna i efektowna kategoria Something is broken. Pod Operą okienko zwyczajnie NIE CHCE się załadować.
Ponowię więc po polsku moje pytanie - czy naprawdę <sprawdza w Pomocy> Opera 9.64 jest tak przestarzałym śmieciem, że już nic nie może się na niej załadować? No bo, moi kochani, z FaceBookiem jest to samo. Jeszcze nie cały rok temu przemierzałam sobie Internet malutkim niebieskim i wiecznie psującym się IE 6.0 (jak. ja. nie cierpię. kart), a dzisiaj już nawet Opera to za mało? Naprawdę wszystko trzeba robić na Mozzarelli?