czwartek, 1 grudnia 2011

Myth, Dziennik Superbohatera 30.11.11 środa

Ech , och, nioch, no w końcu wstałem o tej 5:00. chyba szalik zaczął działać ! bo rano na przystanku ładna dziewczyna na mnie parzyła , tzn co jakiś czas. Ale nie wiem sam bo nie zagadałem . Mieliśmy mieć WF ale z Dominikiem poszliśmy sobie do biblioteki, posiedzieliśmy, pooglądaliśmy śmieszne obrazki , a potem do biblioteki przyszedł kolega ten od Legionu 501 , i powiedział że zorganizuje mi naszywki „Polish Garnison” – tych naszywek nikt nie sprzedaje ….

Nie wolno ich sprzedawać . Mają je tylko członkowie Legionu 501 w Polsce , i ja będę je miał :D:D:D , chyba sprzedam figurki władcy pierścieni i zapiszę się do L501 … no potem sprawdzian z matmy . Nic nie umiałem ale użyłem innej metody niż tak którą pokazywał ,więc może 2+ będzie . potem 3 h nic nie robienia bo Pani od specjalizacji nie było to graliśmy w CS’a , potem angielski i religie .

Wróciłem do domu … oglądnąłem 4 odcinki „the seeds of doom” chyba odcinek który najbardziej mi się podobał . Ale zostały jeszcze dwa , ale jak an razie podobało mi się to że jest kilka lokalizacji a nie jak to zwykle miało miejsce cały odcinek w jednym miejscu , no i podobała mi się sekwencja jak wyłazi z tego nasiona te pnącze i łapie tych gości . Fajnie im to wyszło . pogadałem z Anią , Mersedess , Marzen ,Moonvlevet i Czarną Meggy …. Nie wiem co się stało bo dawno nie gadałem z Mersedess i Meggy - pewnie ten szalik :) .

Pojechałem z tatą po bilet miesięczny no i przypomniało mi się że muszę na jutro prezentacje zrobić , więc na szybko zrobiłem i wysłałem na maila pani profesor. W międzyczasie pobrałem Tutorial do podstaw obsługi programu to tworzenia Visual Novels , aha i jakoś czuję się wykończony i jutro do szkoły nie idę , po pracuje nad komiksem i pouczę się na polski i poczytam bo dzisiaj książki znów nie ruszyłem (pewnie dlatego że nie zacząłem nowej historii … pewnie było by tak jak ostatnio - nie mógł bym przestać ) no a tak poza tym , to mam jeszcze jedną genialną informację która bardzo ale to bardzo mnie cieszy : http://cybersport.pl/newsy/pelny/Poznan_Game_Arena_powraca/0/0/0/0dobranoc :)