niedziela, 13 maja 2012

Blue Ghost, Dzienniki Superbohatera 13.V.2012

Trening, trening i jeszcze raz trening. Wczoraj władanie mieczem z Mistrzem Yodą, a dzisiaj techniki walki z Goku (którego jestem wielkim fanem i jest on moim wzorem do naśladowania). Rozpoczęło się od pobudki o dwunastej, potem jak to z Mistrzem Goku przed treningiem trzeba dobrze zjeść, więc wykonałem to zadanie. Po obfitym śniadaniu wyruszyliśmy w podróż do sali treningowej. Rozpoczeło się od prezentacji moich umiejętności, więc pokazałem mu technikę skoku i kamehameha (obok animacja), był pod wrażeniem. Powiedział, że moje umiejętności są bardzo duże i że on może nauczyć mnie jak narazie dwóch nowych technik, gdyż moja moc pozwala tylko na tyle, choć jest bardzo duża.

Kaio-ken – Polegała na nagłym podwyższeniu swojej siły ciosu i szybkości, jest niebezpieczna dla osób o małej mocy, gdyż słabe ciało nie zniesie tak dużej energii.

Genki–Dama – Polega ona na wytworzeniu wielkiej kuli energii, która zapożyczona jest od wszystkich istot żywych. Niestety, gdy wykonuję się ją, trzeba mieć ręce wzniesione ku górze, jest się wtedy podatnym na ciosy. Może wykonać ją tylko osoba o dobrym i czystym sercu.

Myth, Dziennik Superbohatera 12.05.12 sobota

Jedzenie ! pewnie wszyscy się zastanawiają nad tym co je taki typowy superbohater ? Przede wszystkim wszystko zależy od supermocy superbohatera i to co zwiększa jego moc. Taki Batman jego moc to kupa forsy - je zupę eskimosów, za to Supermen jako pozer jest uczulony na kryptonit (cienias hahahah!), więc je mleko sojowe i popija wodą w proszku do zrobienia której potrzebna jest woda (do tego Supermen[czyt. pozer] chodzi regularnie na aerobik loczka [pozer ma tylko jeden i to z przodu {a ja mam ich masę}] ). Przejdźmy teraz do Spidermana, on jako student/eksstudent nie je nic lub ewentualnie to co przyniesie mu jego dziewczyna albo jego ciocia - czyli odżywia się czymkolwiek 2 razy w tygodniu. A co z Hulkiem ? Hulk to w dzieciństwie miał niedobór żelaza (zzieleniał z zazdrości)i teraz je dużo żelaza żeby nadrobić ubytki w dzieciństwie, dlatego często zdarza mu się jeść trakcje kolejowe i zbrojenia budynków (łącznie z betonem, Hulk nazywa to sałatką). No tak, każdy odżywia się inaczej ...

Ale jest jeszcze uniwersalny kodeks żywieniowy :