poniedziałek, 5 grudnia 2011

Myth, Dziennik Superbohatera 4.12.11 niedziela

Obudziłem się o 10:00 niemrawo wstałem. Obejrzałem jakiś film z dziadkami ….. o głuchym i ślepym . Później próbowałem przesłać zrenderowany filmik. Ale iplus kochany nie chciał współpracować ,.szukałem na allegro gitar , na chwilę obecną udaje mi się dysponować kwotą 500 zł , ale jak już wspomniałem zdecydowany jestem kupić gitarę i nauczyć się grać, zacząłem szukać gitar po 300 zł znalazłem kilka . zawołałem tatę (on kiedyś grał) no i jak mu pokazałem te gitary , to mnie wyśmiał :) i powiedział ze nie ma sensu kupować , rodzony ojciec mnie wyśmiał …. :( …. Ech :) może się dorzuci do gitary.

Później oglądałem Dracula- wampiry bez zębów i w tym czasie się przesłało, I potem , siedzę sobie ... a tu nagle dryń dryń , ktoś dzwoni , mama otwiera i wchodzi jakiś gościu i mówi że ankietę jakąś przeprowadza. A ja sobie pomyślałem „no cóż … pora na dziwne wydarzenie dzisiejszego dnia”, siadamy w kuchni , facet włącza laptopa (WinXP) , i tak zadaje pytanie „dużo Pan pije piwa?” a ja że „nie , wcale , ja tylko wódkę” a on się zdziwił i mówi „Pan ze mnie żartuje ?” a ja mówię że nie i wtedy facet się spojrzał na mojego tatę i zapytał „ale on tak an serio ?nie żartuje sobie z mnie ?” a tata powiedział że nie żartuje . Facet tak nagle posmutniał, wyłączył laptopa i sobie poszedł :)

Później pogadałem z Renią , na wysyłała mi dużo nowych piosenek, aż zmieniłem sobie play listę , książki nie ruszyłem . Komiksu nie ruszyłem . Ogólnie,jakoś mało konstruktywny dzień, ale za to mam dużo ciekawych piosenek :


Being Human - Fell in love with a Ghost (Mitchell/Annie)

Jefferson Airplane - Somebody To Love

Bangles Manic Monday

Being Human - Do You Recall.avi
http://kwejk.pl/obrazek/716643/zbi%C3%B3rka,broni.html <-i na koniec coś dla superbohatera :)


Dobranoc :)