poniedziałek, 7 maja 2012

AstroGirl, Dzienniki Superbohaterki 6 maja 2012Jak dowiedziłam się z wielu niezależnych źródeł - brak Księżyca (na niebie, znaczy się) nie przeszkodził wczoraj Mythowi w ambitnym planie podbicia i przejęcia na własność serca Laury. Pizzeria, 1,5 godziny w 5 minut, szczekające gołębie - to takie romantyczne

Miałam dzisiaj sytuację, która przywiodła mi na myśl dowcip (znany także z bash.org.pl):
<riko> Hey. We're talking bout 2 hours but I still don't know where are you from. ;)
<ogarevitsh> Poland. What about you?
<riko> Kurwa...

Blue Ghost, Dzienniki Superbohatera 06 i 07 V 2012

NIEDZIELA:

Niedziela jak zawsze upłynęła bardzo wolno (i dobrze). Spędziłem ją na objadaniu się, oglądaniu wszystkich części Star Wars, miałem chęć, by je sobie powtórzyć. Ale żeby nie było, że tak nic nie robiłem, w przerwie między seansami pojawił się u mnie Mistrz Roshi i poinformował, że na weekend mam się u niego wstawić, bo będzie miał dla mnie specjalne zadanie. Przyjąłem tę jakże kuszącą dla mnie propozycję, pomyślałem, że nauczy mnie przy okazji jakiejś nowej techniki. A tak po za tym, powiedział, że mijał się z jakimś rabusiem, który obrabował banki i rozkazał mi go złapać.Seans miał się niedługo zacząć, więc nie było czasu na gadanie, użyłem szybkiego skoku, zabrałem złodzieja i dostarczyłem go na komisariat.

AstroGirl, Dzienniki Superbohaterki 5 maja 2012No proszę, ledwo człowiek zacznie się martwić, że nie wie, o czym ma napisać i już się trafia temat:

Z kim chcielibyście spin-off?

Nie ma co, spin-off to jest niepodważalnie takie coś, nad czym każdy fan (czegokolwiek) zapewne zastanawiał się niejednokrotnie dla frajdy własnej. W tym akurat przypadku sprawa jest nieco nieporęczna, ponieważ jeśli nie będziemy dostatecznie przejmowali się wizją czy kierunkiem fabuły, które "proponuje" nam autor, to szybko dostrzeżemy, że każda ciekawsza postać ginie w Wirze Czasu, zostaje unicestwiona przez Daleków, wchłopnięta przez szczelinę albo spada jej na głowę fortepian. Tak było z Lyndą (przez ygrek), profesorem Yana i taką fajną zieloną z End of World.