piątek, 4 maja 2012

Ksena Wojowniczka, Dziennik superbohaterki, 04.05.12 Piątek

Dzisiaj dzięki maturzystom mięliśmy wolne, lecz nie cieszę się za bardzo, bo przecież w przyszłym roku czeka to i mnie. Ale, ale, może wspomnę jeszcze o wczorajszym dniu. Otóż, jako że był 3 maja i Święto Konstytucji, szłam ze sztandarem szkolnym wraz z koleżanką z klasy i młodszym kolegą. Przy okazji idąc tak z ludźmi patrolowałam miasto i strzegłam prezydenta naszego miasta ( bo także był :) ), lecz najwyraźniej czarne charaktery zrobiły sobie wczoraj wolne z okazji święta, bo nic się nie wydarzyło. I tyle o wczorajszym dniu.

Za to dzisiaj się działo. Najpierw rano odwiedził mnie jeden z moich wrogów, którego kiedyś pokonałam, lecz okazało się, że jest to superbohater z wymiaru, z którego pochodzi także Czarna Wojowniczka. Podpowiedział mi on sposób na Czarną Wojowniczkę i że pomoże mi w zrealizowaniu go, jeśli odeślę ją tam skąt pochodzi, bo inaczej wszystko się rozpadnie. Gdy już przemyślałam jego ofertę, zgodziłam się z nim, że trzeba moje alter ego przegonić, lecz postanowiłam działać sama.

Myth, Dziennik Superbohatera 4.05.2012 Piątek


Comedy Moon Pull Scene Jim Carrey from Bruce Almighty
Nie bardzo wiem, czy filmik się wyświetla (bo wraz z Super Informatykiem Artoooooorem przekierowałem strumień danych przez 34 pirackie satelity, Wielki Zderzacz Hadronów, chatę bacy w Zakopanem, 5 różnych sieci LAN i mój internet - tak filmik był zablokowany), ale w razie czego napiszę, co tam jest. To scena z filmu "Bruce Wszechmogący". Bruce przy pomocy boskich mocy przyciąga Księżyc, aby zaimponować dziewczynie... Pomyślałem "a czemu nie?", wraz z Artoooooorem obmyśliliśmy plan przybliżenia Księżyca. Przy pomocy skonstruowanych przez Artoooooora Wysokoprężnych Atomowych Silników Przesówoksiezycowych. Przy pomocy 16 takich jesteśmy w stanie przesunąć Księżyc w stronę Ziemi :D

W razie czego wziąłem 20 Wysokoprężnych Atomowych Silników Przesówoksiezycowych (żeby na pewno się udało). Jeden Wysokoprężny Atomowy Silnik Przesówoksiezycowy generuje tyle mocy, co 10 rakiet nośnych NASA, czyli jakieś DUŻO. Po lewej widać jeden z Wysokoprężnych Atomowych Silników Przesówoksiezycowych. Więc jak to rozplanowałem z Artoooooorem, tak postanowiłem zrobić, założyłem strój, odpaliłem mój wysoce technologicznie zaawansowany osobisty plecak odrzutowy wysokiej mocy i poleciałem z tymi silnikami (nie wiem, jakim cudem, bo każdy waży 20T a wysoce technologicznie zaawansowany osobisty plecak odrzutowy wysokiej mocy ma udźwig 200 kg, to jakim cudem udźwignął 400 ton? - pewnie z miłości). No więc gdy nadzwyczaj szybko i ku mojemu zaskoczeniu bez jakiejkolwiek awarii doleciałem na Księżyc, trzeba było zamocować silniki. Musiały być równomiernie zainstalowane w każdej części Księżyca, ale tak jakoś się zdekoncentrowałem i zrobiłem tak :

Blue Ghost, Dzienniki Superbohatera 03 V 2012

Nie wiem, jak wam, ale mnie ten długi weekend jakoś szybko mija, nie ma nawet czasu na zrobienie czegoś konstruktywnego. Dzisiaj przeglądałem misje i nic ciekawego się nie działo, w święta złoczyńcy chyba odpoczywają, tak jak superbohaterowie i cywile.

Mimo to znalazłem misję na dzisiaj: 2 stwory wodne chodziły po mieście i oblewałyludzi wodą (dyngusowe stwory), wyglądały one tak. Nie działałem tak szybko jak zawszę, gdyż nie było takiej potrzeby. Co mogło by się stać ludziom po oblaniu wodą? Szczerze mówiąc nie miałem ochoty ich likwidować, myślałem, że zrobi to ktoś inny. Niestety, tak się nie stało. Burmistrz bardzo mnie prosił, bym je pokonał, więc to zrobiłem.