sobota, 21 kwietnia 2012

AstroGirl, Dzienniki Superbohaterki 21 kwietnia 2012No nie! Cały miesiąc! Kiedy to zleciało? Przecież dopiero co był kwiecień, żeby nie powiedzieć: kwiecień w sile wieku!
Na pewno jednego z tych pięknych dni, kiedy spałam do 9:59, ktoś uprzejmy przeniósł mnie do TARDIS i...

Dobra, już się nie pogrążam. W każym razie patrząc po tym, co było tutaj, taka miesiączna przerwa, to u mnie chyba standardowy przedział czasowy pozwalający mi dojść do siebie.
A więc chyba już doszłam, no więc najwyższy czas przedstawić własną wersję wydarzeń, które spotkały nas podczas odwiedzin poznańskiego superbohatera, Mytha.Swoją wersję wydarzeń opisywał już sam zainteresowany, a także Super Informatyk, ja natomiast zdążyłam już jako tako je skomentować, że całkowicie się nie zgadzam, że było zupełnie inaczej i że nic nie pamiętam (dobra, może jeśli nic nie pamiętam, to nie powinnam być taka pewna, ale to wszystko na pewno da się wyjaśnić).

AstroGirl, Dzienniki Superbohaterki 20 kwietnia 2012Przede wszystkim warto nagłośnić jedną rzecz:

Usługa Muzo.pl rewolucja na rynku muzycznym – właśnie ruszyła!

Jeśli ktoś jest koneserem muzycznym, lubi słuchać i znać najnowsze hity i do tego mieć ów hity w zasięgu komputera, jednakowoż brzydzi się piracianym Torrentem z jednoczesną niechęcią do ganiania do Empiku, to jest to coś dla takiego kogoś!
Szczwany legalny serwis Muzo.pl za skąpe 9.90 ma dać nam więcej niż znaleźlibyśmy w największych sklepach muzycznych w Polsce, a do tego multum opcji (nowa idea wyszukiwania, propozycje, integracje z FB...), a jeśli nam jeszcze mało, to w droższym pakiecie dostaniemy możliwość zapisania zdobyczy off-line na telefonie.
Na razie dysponują tylko wersją beta, ale już wkrótce zwiększy się asortyment dodatkowych aplikacji mobilnych, no i oczywiście baza utworów, którą planuje się rozwinąć do 5 milionów.
:)


A poza tym dzisiaj, a właściwie w nocy wczoraj/dzisiaj, polowałam na przestępców. Czy, jak to mawiają, na zorganizowaną grupę przestępczą.