czwartek, 17 maja 2012

Ksena Wojowniczka, Dziennik superbohaterki 17.05.12 Czwartek


Więc dzisiejszego dnia robiłam coś bardzo, ale to bardzo superbohaterskiego otóż tresowałam muchy, aby nie obijały się o okna tylko z łatwością wylatywały na zewnątrz. Więc jeśli zobaczycie jakąś muchę, która nie obija się o okno to na pewno jest to właśnie moja muszka :D. Aha i jeszcze jedno do Mytha Supermen nie jest pozerem :P

Myth, Dziennik Superbohatera 16.05.2012 środa

Zgodnie z obietnicą wrzucam zdjęcia moich LEGO, niestety nie mogę ich nigdzie zmieścić dlatego dziś prezentuje tylko oddziały naziemne, jutro/pojutrze/niebawem dodam zdjęcia sił powietrznych i/lub wszystkiego razem, o ile znajdę odpowiednio dużą powierzchnię żeby narobić zdjęć gdyż wszystkiego jest za dużo :)

Ale to nie koniec mojej twórczości :) ostatnimi czasy zająłem się trochę pisaniem piosenek, zaprezentuje wersję beta piosenki dla mojej kochanej dziewczyny, piosenka nosi tytuł "My favorite pice of metal"
(po przetłumaczeniu na Polski brzmi "mój ulubiony kawałek metalu"), a tu o jest jest jej tekst  :

AstroGirl, Dzienniki Superbohaterki 16 maja 2012Ej, patrzcie, patrzcie na to, co pojawiło się w jednym z komentarzy do wpisów Mytha:

Anonimowy
Jesteście boscy. :) dzięki za piosenkę :)


Nowy czytelnik! Nowa osoba do komentowania i oceniania rzeczywistości. Uwielbiam takie akcje!
Nie, chwilę - nie mogę uwielbiać takich akcji, bo jeszcze nigdy takiej nie było.
W każdym razie bardzo cieszę się.


Dzieje się. Dzieje się dużo, a to w związku z drugą połową tego wpisu. A jeszcze dokładniej z nawiasową linijką o PHP - obok tego, że bym mu w takowym sewisie mogła robić recenzje, Niessamowity Profesor wymyślił, że był by to ciekawy pretekst do zrobienia sobie stażu. Wyjechałabym do Poznania do firmy jego kolegi, który miałby się tworzeniem tego serwisu zajmować dosłownie, a ja bym mu pomagała tak trochę z boku, pouczyła się i nawet zarobiła.