wtorek, 24 kwietnia 2012

Myth, Dziennik Superbohatera 22.04.2012 Niedziela i 23.04.2012

Przepraszam za przerwę w dostarczaniu wpisów lecz niestety wszyscy byli niezmiernie wykończeni Bitwą o Szczecin i aktualizacją edytora wpisów (nie mam pojęcia co gdzie jest i do czego służy ale okej). Mam nadzieję że chociaż wpis będize po polsku albo po czesku ...

Dziś kolejna edycja fanowskich listów i zdjęć :

-List od pana Izydora z Kamanturuturuturut
Witam Panie superbohaterze, mam pytanie, czy jest takie możliwe coś że traktor sobie sam jedzie bez kierowcy ? Bo mi się zdarza co noc, zostawiam traktora w garażu a rano jest gdzieś na polu, tak samo sąsiad zostawia traktora w garażu a rano też znajduje go na polu. czy da się coś na to poradzić ?

Ksena Wojowniczka, Dziennik superbohaterki 24.04.12 Wtorek

Po dzisiejszym dniu jestem wyczerpana ponieważ stało się coś okropnego. Otóż moje alter ego Czarna Wojowniczka skumplowała się z Germanizatorem a Matmiak nie mógł mi pomóc w walce ponieważ uczył swoje uczennice podstaw matematyki. Wszystko zaczęło się niewinnie, Germanizator chciał zaatakować mnie i moich przyjaciół ( nie superbohaterów ), więc zaczęłam defensywę bo musiałam obronić cywilów, a gdy już odszedł od nich na pewną odległość zaczęłam atakować. Najpierw lekko lecz następnie zaczęłam go lać moimi ultra kastetami, które sobie ostatnio zakupiłam w sklepie " Tajny sklep dla superbohaterów, nie superbohaterowie nie macie tu czego szukać", który ostatnio został otwarty w wymiarze alfa.

AstroGirl, Dzienniki Superbohaterki 23 kwietnia 2012Koleżanka Dagens napisała o Wężach


stąd